O nas

DOŚWIADCZENIE

  • od 7 lat działamy jako agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku krakowskim, specjalizując się w sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym.

ZASADY DZIAŁANIA

  • na ludziach, na relacjach, a przede wszystkim na zaufaniu budujemy naszą pozycje w branży nieruchomości.  Za to, a także za wiedzę merytoryczną, która pozwala osiągać najlepsze ceny na rynku nieruchomości cenią nas najbardziej nasi klienci. 

CEL

  • satysfakcja klienta i rekomendacja naszych usług jest naszym motorem do działania. To klienci, ich potrzeby i oczekiwania są dla nas wyznacznikiem rozwoju i skuteczności. 

MISJA

  • bycie doradcą i przewodnikiem dla klientów w czasie podejmowania ważnych dla nich decyzji. W czasie bogatym w różne emocje… od niepokoju, przez wątpliwości, aż do radości w drodze do spełnienia marzeń. Marzeń o nowym domu, o nowym miejscu do życia czy marzeń o wykorzystaniu kapitału po dobrze sprzedanej nieruchomości na realizację pasji i kolejnych celów.

Naszą rolą jest wyciągnięcie pomocnej dłoni w tym czasie „pomiędzy” starym, a nowym, „pomiędzy” wyznaczeniem celu a jego realizacją. Stąd właśnie nasza marka to METAXY nieruchomości, bo „metaxy” w języku staro-greckim oznacza „pomiędzy”. 

Nasza firma to zespół fantastycznych ludzi, ludzi pełnych pasji, ambitnych, otwartych na nowe wyzwania, a przede wszystkim profesjonalnych pośredników w obrocie nieruchomościami.
To zespół ludzi, którzy z życzliwością i merytoryczną wiedzą będą Państwa najlepszym reprezentantem w tym czasie „pomiędzy”. 

A przy tym pracując dla Państwa uzyskają dla Was NAJLEPSZĄ CENĘ na rynku.

Zapraszam wszystkich do naszej KRAINY METAXY, a gwarantuję, że nasi przewodnicy przeprowadzą Was przez proces zmiany w przyjazny i bezpieczny sposób.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: