Kraków

Kraków-Śródmieście

Parametry

Cena
35 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia
350 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Kaucja
35000
Min. okres najmu (w latach)
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1898
Dostępne od
2022-07-08
Numer oferty
11/12827/OLW

Opis nieruchomości

W pełni dostosowany lokal gastronomiczny o podwyższonym standardzie, który jest umiejscowiony w sercu Kazimierza, miejscu, które tłumnie odwiedzają zarówno turyści jak i mieszkańcy Krakowa. 

NAJWIĘKSZE ZALETY
- Doskonała lokalizacja, która przyciąga wielu klientów;
- 350 m2 powierzchni lokalu do wykorzystania;
- Ogródek wewnętrzny (40m2) i zewnętrzny (27m2);
- Pomieszczenia wykonane z dbałością o szczegóły i detale, dzięki czemu jest zachowany wysoki poziom prestiżu miejsca;
- Wysokiej jakości meble i wykończenia pomieszczeń;
- Kuchnia z urządzeniami wysokiej klasy, zaprojektowana w ergonomiczny model pracy, dzięki czemu jest zachowana ciągłość komunikacyjna;
- Około 150 miejsc siedzących dla gości;

DLA ZAINTERESOWANYCH PEŁNA DOKUMENTACJA ZDJĘCIOWA MOŻLIWA DO PRZESŁANIA MAILOWO

OPIS
Przedmiotem wynajmu jest lokal o dotychczasowym przeznaczeniu gastronomicznym umiejscowiony w zabytkowej i bardzo dobrze utrzymanej kamienicy 1898 r.. Lokal o powierzchni 350 m2, składa się z parteru, na którym są zlokalizowane bar, z kawałkiem części restauracyjnej, hall, sala dla gości, kuchnia i części sanitarne/socjalne, ubikacja. Ponadto zostały w pełni dostosowane pomieszczenia piwniczne, na które składa się 5 tematycznych sal dla klientów, winiarnia, chłodnia i ubikacje dla gości. Łączna liczba pomieszczeń to 14. Dodatkowo do naszej dyspozycji są dwa ogródki, pierwszy w części wewnętrznej kamienicy o powierzchni ok 40 m2 i drugi zewnętrzny, przylegający do ulicy o powierzchni 27 m2. Restauracja łącznie posiada ok 150 miejsc siedzących.
W 2019 r., restauracja przeszła gruntowny remont, dzięki czemu zapewnia teraz swój unikatowy charakter oraz standard wykończenia.


WARUNKI WYNAJMU
- Okres najmu min. 2 lata, docelowo 5 lat;
- Kaucja 35 000 zł;
- Koszt najmu 35 000 zł;

LOKALIZACJA
Kazimierz stanowi jedną z ważniejszych atrakcji turystycznych Krakowa, jest też jednym z ośrodków życia kulturalnego miasta, jest to jedno z najbardziej znanych i obleganych miejsc w Krakowie.
Na Kazimierz możemy dojść piechotą z Dworca Głównego PKP w ok. 10 minut. Spacer z Wawelu nie powinien nam zająć więcej niż pięć minut. Dlatego stanowi miejsce idealne pod wszelakiego rodzaju usługi. 

Jeżeli szukasz czegoś nietuzinkowego i w wyjątkowej lokalizacji zadzwoń i umów się na prezentacje, z przyjemnością zaprezentuję Ci potencjał tej nieruchomości.

Współpracuje również z doradcą kredytowym, który pomoże w wyborze najlepszego kredytu dla Ciebie.

Nazywam się Kochan Dominik i jestem opiekunem tej nieruchomości.
Zadzwoń i zadaj pytanie.

TEL: 690 095 645

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Dominik Kochan

Dominik Kochan

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 690 095 645
E-mail:
dominik.kochan@metaxy.pl

Profil agenta i oferty
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HERST Sp. z o.o. Sp. Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

PODSTAWOWE INFORMACJE dotyczące przetwarzania danych osobowych

na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). 

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następujące informacje, dotyczące przetwarzania danych osobowych:… czytaj więcej