LOKAL
na
WYNAJEM
11 499,75 PLN
51,11 PLN/m2
KRAKÓWKraków-Śródmieście
ul. Bosaków
Opis
Mam przyjemność zaprezentować Państwu Lokal użytkowy zlokalizowany na ulicy Bosaków na Olszy z bardzo dobrym dostępem do drogi Krajowej 79. Lokal jest położony na 1 piętrze z windą. Doskonała lokalizacja sprawia, że klienci mogą do Państwa dojeżdżać bezproblemowo od strony al. 29 Listopada, Młyńskiej/Meissnera, drogi Krajowej79/Opolskiej i z kierunku osiedla Oficerskiego.

NAJWIĘKSZE ZALETY
- Lokalizacja między dużymi arteriami komunikacyjnymi miasta;
- Możliwość wynajęcia 1 lub 2 lokali użytkowych;
- Bardzo ciche pomieszczenia;
- Duże możliwości aranżacji lokali pod swój rodzaj biznesu;
- Klima-konwektory, które mają zarówno funkcje grzania i chłodzenia;
- Wysokość lokali 3,1m;
- Współczynnik obciążenia dla lokali usługowych jest 6.5 KN/m2;

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość jest zlokalizowana na ul. Bosaków 5A, w budynku z częściami usługowymi i mieszkalnymi. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch lokali, które można łatwo połączyć, położonych na 1 piętrze z możliwością wejścia z poziomu parteru lub windą o powierzchniach 360m2 i 225m2, co przekłada się na łączną powierzchnie 585 m2.  Lokale są wyposażone w klima-konwektory, które mają zarówno funkcje grzania i chłodzenia. Podłączone są do sieci MPEC a ich klimatyzatory są zlokalizowane na dachu. Wysokość lokali to 3,1m a współczynnik obciążenia to 6.5 KN/m2, co sprawia, że lokale mogą mieć zastosowanie przy typach biznesów wymagających mocnych stropów. 
Sufity są podwieszane z oświetleniem rastrowym, a stolarka okienna jest aluminiowa. Okna są przyciemniane i wychodzą częściowo na ul. Bosaków i część wewnętrzną obiektu oraz są położone w kierunkach północno-zachodnim i południowym. 
Media: MPEC, Prąd, Woda, Kanalizacja
Wokół nieruchomości są ogólnodostępne miejsca postojowe. Jest również możliwość wynajmu od zarządcy miejsc dedykowanych (7 miejsc) a jeżeli będzie potrzeba większej ilości to jest możliwość stworzenia miejsc parkingowych zielonych, które również będzie można wynająć jako miejsca dedykowane. Jeżeli liczba miejsc wciąż będzie jeszcze za mała to można wydzierżawić po przeciwległej stronie ulicy 5ar terenu zielonego od miasta (wstępnie wyrazili zgodę) lub porozumieć się z MPECem, który ma biuro obok (wstępnie wyrazili zgodę) przedmiotowego budynku i znajduje się tam spory nieużywany plac.

MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE
- Można wynająć lokale w zależności od potrzeby o powierzchniach 360m2 i 225m2 z niezależnymi wejściami lub całość;
- Lokale nadadzą się zarówno na potrzeby biurowe, salon masażu, klinikę urody estetycznej, jak i na siłownie, fitness, magazyn lub innego rodzaju usługi wymagające mocnych stropów;
- W niedalekiej odległości są zlokalizowane Da Vinci's International Schools, Cracow International School oraz anglojęzyczne Niepubliczne Przedszkole Pod Magnolią, które mogą być bazą potencjalnych, bogatych klientów;
- Istnieje możliwość wynajęcia całego poziomu o powierzchni 810 m2 (wstępnie sąsiad wyraził zainteresowanie);

LOKALIZACJA
Lokalizacja tej nieruchomości sprawia, że klienci mogą do Państwa dojeżdżać bezproblemowo od strony al. 29 Listopada, Młyńskiej/Meissnera, drogi Krajowej79/Opolskiej i z kierunku osiedla Oficerskiego. Wokół znajdują się liczne budynki mieszkalne zarówno o zabudowie niskiej i wysokiej, których liczba jest doskonałą bazą klientów, ponieważ w najbliższej okolicy, po sąsiedzku brakuje punktów usługowych, które mogłyby zaspokoić ich potrzeby. W okolicy są również liczne szkoły publiczne i prestiżowe szkoły niepubliczne. W bardzo bliskiej odległości znajduje się stacja paliw. 

Autobusy: 129, 138, 159, 172 
dodatkowe autobusy przy ul. Młyńskiej: 128, 152, 182, 184, 189, 482, 501, 511, 

Jeżeli szukasz czegoś nietuzinkowego i w wyjątkowej lokalizacji zadzwoń i umów się na prezentacje.

Współpracuje również z doradcą kredytowym, który pomoże w wyborze najlepszego kredytu dla Ciebie.

Nazywam się Kochan Dominik i jestem opiekunem tej nieruchomości.
Zadzwoń i zadaj pytanie.

TEL: 690 095 645
Szczegóły oferty

Cena11 499,75 PLN

Cena za m251,11 PLN

Powierzchnia225 m2

Piętro1

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Handlowo/Usługowe, Inne, Biurowe, Inne

Liczba miejsc parkingowych naziemnych7

Kaucja89 700